פרופיל החברה

 ‘Project Point’ מנהלת תפעול, פרויקטים, הדרכות ומתרכזת בהשגת השאיפות הארגוניות שלכם – ביעילות יוצאת דופן.

ניהול התפעול לחברות start-up

חברתנו מעניקה לחברות start-up שירות ייחודי ומותאם לצרכיהם המשתנים

קורסים והדרכות

חברתנו מעניקה לכם אפשרות להתמחות בתחום ניהול הפרוייקטים (PMO)

ניהול פרוייקטים

חברתנו מעניקה שירותי ניהול פרוייקטים במיקור חוץ בתחומים שונים.


שני משה

מנהלת משאבי אנוש

ותק של כ – 10 שנים כעוזרת ראש מדור משאבי אנוש ביחידת הטכנולוגיה של חיל המודיעין. במסגרת תפקידה ניהלה קשרי עבודה שוטפים עם מפקדי וחיילי היחידה ומחוצה לה. כמו כן, עסקה וניהלה את נתוני כוח האדם של המערך הסדיר והמילואים ביחידה, כולל מיון ושיבוץ חיילים, איתור מועמדים, טיפול והצבה בקורסי היחידה, טיפול בבעיות וכו'.


אבי חנין

מרכז תחום הדרכה

מהנדס תעשייה וניהול בעל תואר שני במנהל עסקים, בעל ניסיון רב בהדרכות מעל 20 שנה לארגונים כגון: תעשייה אוירית,זיו טכנולוגיה,מגדל ביטוח,חברת חשמל וכו', כמו כן מרצה במוסדות מובילים.

יוסי טבנר

מנכ"ל ובעלים

בוגר תעשייה וניהול ובעל ניסיון של מעל 20 שנה בניהול פרויקטים ותפעול בחברות פיתוח וסטארט-אפ. בעל ניסיון רב בהקמת מערכי תפעול ושרשרת האספקה, הקמת משרדי PMO בארגונים ועוד.

כל שירותי ניהול הפרויקטים, התפעול וההדרכות שפרויקטים צריכים

לחברות פיתוח וסטארט-אפ שונות יש מטרות שונות אבל מכנה משותף אחד – להשיג את מטרותיהם באופן היעיל ביותר תוך צמצום ההוצאות. זוהי בדיוק הסיבה בגללה ‘Project Point’ מנהלת תפעול, פרויקטים, הדרכות ומתרכזת בהשגת השאיפות הארגוניות שלכם – ביעילות יוצאת דופן.

לפעמים, כל מה שמבדיל בין כישלון להצלחה בפרויקט – הוא ידע, ניסיון וכוח אדם מיומן. על רקע כ-20 שנות ניסיון בניהול ובהדרכת עשרות פרויקטים מוצלחים אנחנו יודעים שנצליח לתרום גם לכם תרומה ממשית, משמעותית ומדידה בכל האספקטים של הפרויקט. הכירו 'על קצה המזלג' את שירותיה של Project Point’, שמוענקים בהתקשרות מותאמת, על פי צרכיכם ותוך גמישות מרבית במתן השירות.

שירותי ניהול פרויקטים (PMO) על קצה המזלג:

אפיון מלא של הפרויקט ● הגדרת תכולת הפרויקט ● בניית תוכנית 'גאנט' ● הגדרת תקציבים ● בניית מאגר כוח אדם מתאים ● הגדרת נהלי עבודה, שיטות מעקב ובקרה ● הדרכות ייעודיות לאנשי PMO ● ליווי פעילות ה-PMO באיוש פנים ארגוני או באופן חיצוני ● מאגר גדול של בוגרי תעשיה וניהול ומנהלי פרויקטים בפועל שניתן לגייס במהירות

חלק מהשירותים שאנו מעניקים במסגרת ניהול התפעול בחברות strat-up:

העברה מפיתוח לייצור – NPI ● ניהול קב"מ בארץ ובחו"ל ● ניהול רכש ואיתור ספקים בארץ ובעולם ● הנדסה ● ניהול תקינה, לוגיסטיקה ושרשרת אספקה ● ניהול לו"ז לייצור ובקרה ● תמחור פרויקטים ועצי מוצר ● בניית תיקי מוצר ● פיקוח על לוחות זמנים אדוקים ● מאגר גדול של מנהלי פרויקטים ובוגרי תעשיה וניהול בפועל, שניתן לגייס במהירות

תמצית תפריט סדנאות והדרכות MS.Project וניהול פרויקטים של ‘Project Point’:

לימוד מיומנויות טכניות בסיסיות על גרסת התוכנה האחרונה ● WBS – Work Breakdown Structure ● פעילויות, ערסלים ואבני דרך ● הגדרת אילוצי תאריכים גמישים וקשיחים ● כיצד ראוי לעבוד בניהול פרויקט ● הגדרת לוח שנה גלובלי ● עיצוב תצוגת 'גאנט' ● ניהול עומס משאבים ושימוש בגרפים ● PIR – מתודולוגיה מתקדמת לזיהוי נתיבים קריטיים בהתאם לניהול סיכונים, תוך שימת דגש על נתיבים שרבים מתעלמים מהם ובכך מעלים את הסיכון לאי עמידה ביעדי הלו"ז והתקציב של הפרויקט

‘Project Point’ היא חברת ניהול פרויקטים וניהול תפעול במיקור חוץ שמתמחה בהשמות PMO לארגונים בפורמט גמיש. בין שאר מומחיותיה החברה מעבירה הדרכות לארגונים, למנהלים ולפרטיים. מנהלי ‘Project Point’ הם בעלי ניסיון עשיר בחברות הייטק, ניסיון פרקטי בתעשייה והינם מרצים באקדמיה במגוון קורסים בתחום ניהול הפרויקטים, PMO ו-ms-project (הכנה ל-PMI/PMP) לחברות ולארגונים כדוגמת חברת חשמל, התעשייה האווירית, 'מגדל', 'זיו טכנולוגיות', סולל אנרגיה ועוד.

הקורסים מתקיימים במכללת 'אפקה' בתל אביב ובמעבדות מחשבים מתקדמות בגרסת התוכנה האחרונה.

Project Point – already thinking outside the box

ליצירת קשר ולתאום פגישת היכרות התקשרו 050-970-6944

שם

מייל

טלפון

נושא

פרטי יצירת קשר

yossi@project-point.co.il

נייד – 050-970-6944

טל/פקס -074-7368288

זרחין 7 א.ת רעננה

logo-youtube

Pin It on Pinterest

Shares