ניהול פרוייקטים PMO

חברת Project Point מספקת שרותי מיקור חוץ לשיפור יכולותיכם הפרויקטליות, הצלחתכם היא מטרתינו    והיא שעומדת לנגד עיניננו, כי זו המומחיות שלנו.

אתם תתמקדו בליבה ואנחנו נעשה את כל השאר

חברת Project Point מספקת שרותי מיקור חוץ לשיפור יכולותיכם הפרויקטליות, הצלחתכם היא מטרתנו והיא שעומדת לנגד עניינו, כי זו המומחיות שלנו.

בפני כל פרויקט מוצלח ניצבים אתגרים רבים שאנחנו מכירים היטב. לפעמים, כל מה שמבדיל בין כישלון להצלחה בפרויקט – הוא ניסיון, ידע וכוח אדם מיומן. על רקע כ-20 שנות ניסיון בניהול עשרות פרויקטים מוצלחים אנחנו יודעים שנצליח לתרום גם לכם תרומה ממשית, משמעותית ומדידה בניהול הפרויקט הבא שלכם.

 

כך נצליח לעזור גם לפרויקט שלכם

כיום רוב החברות והארגונים שמנהלים פרויקטים זקוקים למיקור חוץ, לתקופה קצרה או ארוכה, בהתאם לצרכי הפרויקט/החברה. Project Point היא חברה שחיה ונושמת ניהול פרויקטים (PMO), באמצעות מיקור חוץ. ניסיוננו העשיר בניהול פרויקטים בינוניים עד גדולים, החל מ 80 שורות 'גאנט' ועד מאות, מבוסס על ניהול עשרות פרויקטים תוך ניתוח תרשימי 'גאנט' ואיתור "נתיבים בסיכון" במתודולוגיה ייחודית שפיתחנו – P.I.R – Paths In Risk שממקסמת את הצלחתו של כל פרויקט אותו אנו מנהלים.

יישום שיטת הניהול הרזה שלנו תסייע גם לארגונכם להשיג תוצאות טובות בזמן קצר תוך חיסכון משמעותי בעלויות. ברגע שנקבל את האור הירוק, נאפיין את הפרויקט שלכם, נבנה עבורו תוכנית מפורטת, ננהל אותו או נלווה את ניהולו, על פי הצורך הקיים בארגונכם, במטרה לשפר את השליטה בפרויקט להשגת תוצאות מרשימות. אנחנו מבטיחים ומקיימים פתרונות מהירים ואיכותיים ומחויבים לכל פרויקט, תוך חיסכון בכסף ועמידה מוקפדת בלוחות זמנים.

 

המומחיות של ‘Project Point’ בניהול פרויקטים

אפיון מלא של הפרויקט ● הגדרת תכולת הפרויקט ● בניית חבילות עבודה ● בניית תוכנית 'גאנט' ● הגדרת תקציבים ● בניית מאגר כוח אדם מתאים ● עדכון סטטוסים של חברי צוות הפרויקט ועדכון מנהלים ● הטמעת כלים ושיטות בארגון לניהול פרויקט מוצלח יותר ● הגדרת נהלי עבודה, שיטות מעקב ובקרה ● הדרכות ייעודיות לאנשי PMO ● ליווי פעילות ה-PMO באיוש פנים ארגוני או באופן חיצוני ●

באמתחתנו מאגר גדול של בוגרי תעשיה וניהול ומנהלי פרויקטים בפועל שניתן לגייס במהירות.

Project Point – already thinking outside the box 

שם

מייל

טלפון

נושא

פרטי יצירת קשר

yossi@project-point.co.il

נייד – 050-970-6944

טל/פקס -074-7368288

זרחין 7 א.ת רעננה

logo-youtube

Pin It on Pinterest

Shares